16 Kwi 2013

Gala Laureatów Przedmiotowych Konkursów Kuratoryjnych 2013

Od samego rana, we wtorek 16 kwietnia, nauczyciele i uczniowie szkoły muzycznej w Bydgoszczy, wyczarowując wspaniałe dźwięki na swoich instrumentach, wprowadzali zebranych gości w podniosłą atmosferę gali.
Na zaproszenie p. Kurator Oświaty sala widowiskowa Pałacu Młodzieży zapełniała się laureatami, nauczycielami, dyrektorami i rodzicami.

Po części oficjalnej nastąpiła promocja laureatów. Jako pierwszy został wyczytany nasz uczeń Marcin Gryszówka, bezkonkurencyjny laureat 5 przedmiotów! Nagrodzono to wielkimi brawami. Po nim wyczytywano następnych: Sławomira Koralewskiego (2 razy!), Jerzego Stusińskiego, Wojciecha Stróżeckiego, Borysa Sadowskiego, Bartłomieja Sokala, Grzegorza Dybowskiego, Joannę Kałamaja, Pawła Zyglewskiego, Piotra Muzyczuka, Grzegorza Puciato, Annę Zarek, Ingę Stawicką i Jakuba Wilka.

Zauważono i nagrodzono nauczycieli prowadzących wyróżnionych uczniów. Z naszego grona oklaskiwaliśmy szanownych nauczycieli: Katarzynę Wędzelewską, Elżbietę M. Jurgowiak, Apolonię Łuczkę, Aleksandrę Kulkę, Elżbietę Koralewską, Martynę Boczkowską, Katarzynę Kujawę, Hannę Cieślę, Wojciecha Jóźwiaka, Krzysztofa Gula i Wojciecha Bartoszka.

Dzięki finalistom, laureatom, nauczycielom, rodzicom, nasze Gimnazjum po raz czwarty uplasowało się na III miejscu w województwie kujawsko-pomorskim! Za co piszący ten tekst z całego serca dziękuje i przekazuje zaproszenie Ks. Inspektora na Galę Laureatów Szkół Salezjańskich Inspektorii PLN do Piły w dniu 04 czerwca.

A wszystkich innych zapraszam, aby poszli w ślady nagrodzonych i podjęli starania wzięcia udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym, bo warto.

Ks. Henryk Kaszycki sdb
dyrektor CS

Brak komentarzy do “Gala Laureatów Przedmiotowych Konkursów Kuratoryjnych 2013”

Zajęcia profilaktyczne na temat “Cyberprzemoc – zagrożenia płynące z Internetu” dla licealistów