18 Cze 2017

Inspektorialna Gala Laureatów w Aleksandrowie Kujawskim

W tym roku Inspektorialna Gala Laureatów odbyła się w salezjańskim Kolegium Kujawskim w Aleksandrowie.

Tamtejsza młodzież przygotowała bardzo ciekawy program artystyczny, poświęcony kujawskiemu folklorowi.
Pomimo wyśrubowanego poziomu tegorocznych zmagań konkursowych (trzeba było zdobyć minimum 90% w finale) wśród najlepszych uczniów z Inspektorii p/w św. Wojciecha w Pile obecna była także silna delegacja Collegium Salesianum w Bydgoszczy pod opieką ks. Dyrektora Krzysztofa Nestoruka oraz księdza Andrzeja Marchewki.

Oto nasza wspaniała młodzież: Grzegorz Dybowski (laureat Olimpiady Geograficznej – nauczyciel prowadzący Katarzyna Wędzelewska); Katarzyna Krauze (historia – nauczyciel prowadzący Wojciech Bartoszek); Wiktoria Woźny (geografia – Katarzyna Wędzelewska); Julia Sajdłowski (jęz. angielski – Magdalena Schmelzer); Anna Lewczuk (jęz. niemiecki – Grażyna Bogacz); Jan Kędra (informatyka – Renata Kałamaja), Grzegorz Bordewicz (historia – Wojciech Jóźwiak) oraz Szymon Różański (historia – Wojciech Jóźwiak).

Naszym wybitnie uzdolnionym uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie Collegium Salesianum w Bydgoszczy. Gimnazjalistów z klasy III serdecznie zachęcamy do podjęcia dalszej nauki w LO Towarzystwa Salezjańskiego!

Wojciech Jóźwiak

Bal Gimnazjalny 2017

Zapraszamy do galerii zdjęć z Balu Gimnazjalnego 2017.