10 Kwi 2017

Kolejne sukcesy historyczne uczniów GTS!

Miło nam poinformować, że znamy już oficjalne wyniki etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą” organizowanego pod patronatem mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Miano laureatów zdobyło aż trzech naszych gimnazjalistów co stanowi wynik bez precedensu w woj. kujawsko-pomorskim. Byli to Grzegorz Bordewicz z klasy III gamma, Katarzyna Krauze (III alfa) oraz Szymon Różański (III beta). Kapitan naszej drużyny Grzegorz Bordewicz zajął IV miejsce w województwie! Dziękujemy za godne reprezentowanie Collegium Salesianum w Bydgoszczy!

Ponadto Maria Świstek (III delta) została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach „Święty Jan Paweł II w województwie kujawsko-pomorskim: obecność i dziedzictwo”. Serdecznie gratulujemy!

Wojciech Jóźwiak

Sukcesy informatyczne uczniów gimnazjum

W piątek 17 marca 2017 odbył się etap wojewódzki Konkursu Przedmiotowego z Informatyki dla uczniów gimnazjów