Konkursy kuratoryjne – rok szkolny 2009/2010
Laureaci konkursów kuratoryjnych
Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż w roku szkolnym 2009/2010, aż 9 naszych uczniów uzyskało tytuł laureata konkursów przedmiotowych.
To jest wielki sukces, a nagrodą jest zwolnienie z określonej części egzaminu gimnazjalnego i uzyskanie maksymalnej ilości punktów.
Serdecznie gratuluję uczniom i ich opiekunom.
BIOLOGIA: Kurek Adrianna (3 beta)
FIZYKA: Gajc Kamil (3 gamma)
GEOGRAFIA:
Ligocki Bartłomiej (3 delta), Piotrowska Nicole (2 gamma), Sobczak Kamil (2 gamma), Stróżecka Jagoda (3 delta)
JĘZYK POLSKI: Jóźwicka Teresa (3 alfa)
LIGA ZADANIOWA (MATEMATYKA): Górnicki Łukasz (2 gamma)
LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO: Brucki Mateusz (3 alfa)
Finały wojewódzkie
Oto wykaz uczniów naszego gimnazjum, którzy w r. szk. 2009/2010 zakwalifikowali się
do finału wojewódzkiego konkursów kuratoryjnych.
BIOLOGIA
Kurek Adrianna (3 beta), Malatyńska Agnieszka (3 delta), Stróżecka Jagoda (3 delta), Warczyńska Marcelina (3 beta)
FIZYKA
Gajc Kamil (3 gamma)
GEOGRAFIA
Ligocki Bartłomiej (3 delta), Piotrowska Nicole (2 gamma), Sobczak Kamil (2 gamma), Stróżecka Jagoda (3 delta)
JĘZYK POLSKI
Jóźwicka Teresa (3 alfa), Makarewicz Krystyna (3 alfa)
MATEMATYKA
Ratajczak Jakub (3 gamma), Studzińska Michalina (3 gamma)
MATEMATYKA – LIGA ZADANIOWA
Górnicki Łukasz (2 gamma)
LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO
Brucki Mateusz (3 alfa), Jaska Mateusz (3 alfa), Krzyżanowski Marcin (3 beta)
Etap rejonowy konkursów kuratoryjnych
Oto wykaz uczniów naszego gimnazjum, którzy w r. szk. 2009/2010 zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych:
BIOLOGIA
Bejger Kamil (3 beta), Butkiewicz Mateusz (3 gamma), Butrym Agata (3 gamma), Kurek Adrianna (3 beta), Leśniak Zuzanna (3 alfa), Makarewicz Krystyna (3 alfa), Malatyńska Agnieszka (3 delta), Nowak Jakub (3 alfa), Stróżecka Jagoda (3 delta), Studzińska Michalina (3 gamma), Warczyńska Marcelina (3 beta)
CHEMIA
Butkiewicz Mateusz (3 gamma), Jóźwicka Teresa (3 alfa), Makarewicz Krystyna (3 alfa), Ratajczak Jakub (3 gamma), Tyburska Monika (3 beta)
FIZYKA
Butkiewicz Mateusz (3 gamma), Gajc Kamil Marcin (3 gamma), Ligocki Bartłomiej (3 delta), Makarewicz Krystyna (3 alfa), Ratajczak Jakub (3 gamma), Studzińska Michalina (3 gamma)
GEOGRAFIA
Basałaj Jan (2 alfa), Górnicki Łukasz (2 gamma), Laska Anna (2 delta), Ligocki Bartłomiej (3 delta), Piotrowska Nicole (2 gamma), Ratajczak Jakub (3 gamma), Sobczak Kamil (2 gamma), Stróżecka Jagoda (3 delta), Wiliński Rafał (2 delta)
HISTORIA
Chocimski Kacper (3 gamma), Jaworski Maksymilian (3 beta), Kantorski Karol (3 gamma)
JĘZYK ANGIELSKI
Borakiewicz Małgorzata (3 delta), Gąsiorowski Maciej (2 alfa), Kala Bartłomiej (2 alfa), Kanabaj Krzysztof (2 gamma), Kessler Weronika (2 beta), Ligocki Bartłomiej (3 delta), Lipiec Tomasz (3 alfa), Matuszczak Patrycja (3 gamma), Olszewski Tomasz (2 beta), Warczyńska Marcelina (3 beta), Woźniak Martyna (2 alfa)
JĘZYK NIEMIECKI
Górnicki Łukasz (2 gamma), Liberacka Magdalena (2 delta), Marek Julia (2 gamma), Piotrowska Nicole (2 gamma), Warczyńska Marcelina (3 beta)
JĘZYK POLSKI
Butkiewicz Mateusz (3 gamma), Gołata Aleksandra (2 alfa), Jóźwicka Teresa (3 alfa), Makarewicz Krystyna (3 alfa), Malatyńska Agnieszka (3 delta), Studzińska Michalina (3 gamma), Woźniak Martyna (2 alfa)
MATEMATYKA
Butkiewicz Mateusz (3 gamma), Gołata Aleksandra (2 alfa), Górnicki Łukasz (2 gamma), Kanabaj Krzysztof (2 gamma), Lipiec Tomasz Piotr (3 alfa), Ratajczak Jakub (3 gamma), Studzińska Michalina (3 gamma), Tejza Marta (3 delta)
KONKURS WOJEWÓDZKI Z FIZYKI I ASTRONOMII
Butkiewicz Mateusz (3 gamma), Gajc Kamil (3 gamma), Ratajczak jakub (3 gamma)
LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO
Brucki Mateusz (3 alfa), Jaska Mateusz (3 alfa), Krzyżanowski Marcin (3 beta)
REGION – POLSKA – ŚWIAT
Glugla Dominika (2 alfa), Gołata Aleksandra (2 alfa), Olechnowicz Krystyna (2 alfa)