20 Kwi 2017

Sukces w finale Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo ekologiczne gminy” w Tucholi

6 kwietnia 2017 odbył się w Tucholi w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem finał 3 edycji Wojewódzkiego Konkursu pn. ”Bezpieczeństwo Ekologiczne Gminy”.

W konkursie wzięło udział ponad 100 szkół z naszego województwa. W pierwszej części zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie testu z zakresu wiedzy ekologicznej. Do finału dostało się po 6 najlepszych uczniów z gimnazjum i liceum. Naszą szkołę reprezentowały aż 2 uczennice. Po opracowaniu prezentacji i jej przedstawieniu przed członkami jury zajęły rewelacyjne miejsca:

Wiktoria Woźny – 1 miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych
Katarzyna Śliwa – 2 miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Uczennicom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Wędzelewska

Link do galerii uczelni – http://www.wszs.tuchola.pl/index.php/uczelnia/galeria/category/109-2017-04-06-konkurs

Rekolekcje Wielkopostne 2017

Zapraszamy do foto-relacji.