27 Cze 2014

Po raz kolejny wszyscy nasi maturzyści zdali egzamin dojrzałości!

Kochani Absolwenci, Rodzice, Nauczycieli i Byli Wychowankowie! Po raz kolejny Wszyscy maturzyści naszego Liceum zdali egzamin dojrzałości!

Ten fakt cieszy nas tym bardziej, że nie wszystkie szkoły mogą pochwalić się takim sukcesem!

Dziękuję Wam, Waszym Rodzicom i Opiekunom, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem wybierając nasze Liceum i nie baliście się trudu. Dzisiaj widzimy, że się to opłaciło. Wszak Rzymianie mawiali, że „per aspera ad astra” (przez trudy do gwiazd), i “Jeśli nie przyciśniesz, to nie wycisniesz”.

Osobno chcę podziękować p. wicedyrektorowi Piotrowi Bryzgalskiemu, sekretarce p. Marii Skrzypkowskiej za sprawne i wzorowe przygotowanie dokumentacji i procedur egzaminacyjnych. Nauczycielom, członkom Komisji Nadzorujących Egzaminy, Pracownikom Administracji i Zarządu za dobrą pracę.

Życzę powodzenia w dostaniu się na wymarzone kierunki studiów. Otaczam Was swoją modlitwą, aby Pan Bóg Wam błogosławił, a Maryja Wspomożycielka niech ma Was w opiece.
Życzę pięknych i bezpiecznych wakacji.

Poniżej wyniki szczegółowe i porównawcze:

matura-2014-PP

matura-2014-PP1

matura_2014_pr_nowy

Ks. Henryk Kaszycki sdb
dyrektor CS

Klasyfikacja na koniec roku szkolnego 2013/2014

Drodzy, podaję wyniki po klasyfikacyjnej radzie pedagogicznej. Dane mówią same za siebie;