17 Kwi 2019

Wiktoria Woźny laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w Krakowie

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” w Krakowie jest olimpiadą trójstopniową. Na każdym etapie uczniowie zmagają się z rozwiązywaniem zadań z zakresu geologii i geografii fizycznej w połączeniu z matematyką i aby przejść do kolejnego etapu muszą uzyskać minimum 70%. Olimpiada rozpoczęła się już we wrześniu, ostatni etap miał miejsce w marcu w Krakowie. Wzięło w nim udział ponad 100 uczniów z całej Polski. Wiktoria uzyskując 86%  znalazła się wśród 20 najlepszych uczestników olimpiady i uzyskała tytuł

LAUREATA II STOPNIA

Organizatorzy Ogólnopolskiej Olimpiady zapraszają naszą uczennicę na wybrany przez siebie kierunek pierwszego roku studiów pierwszego stopnia spośród wszystkich kierunków studiów prowadzonych przez Wydziały Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Tak więc Wiktoria już w drugiej klasie liceum zapewniła sobie indeks i miejsce na uczelni z pominięciem rekrutacji. Dodatkowo dla laureatów olimpiady uczelnia przygotowała pakiet korzyści:

• Indywidualny program studiów
  • Bezpłatne miejsce w domu studenckim
  • Dodatkowe nieodpłatne formy kształcenia (kursy, szkolenia, warsztaty, wycieczki)

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych.

Katarzyna Wędzelewska

DZIEŃ NAUKI W LOTS

11 kwietnia 2019 w  LOTS odbyły się kolejny raz nietypowe zajęcia w ramach Dnia Nauki.