Rekrutacja do liceum na rok szkolny 2020/21

D o k u m e n t y do LOTS:

• podanie z kwestionariuszem osobowym (na blankiecie przygotowanym przez szkołę – do pobrania ze strony internetowej)
  • skrócony odpis aktu urodzenia (może być kserokopia)
  • świadectwo ukończenia klasy VII szkoły podstawowej
  • wykaz ocen z I półrocza klasy VIII (poświadczony przez rodzica / prawnego opiekuna)
  • 3 fotografie

Dokumenty można składać od poniedziałku do piątku w sekretariacie szkoły
od 15 kwietnia do 12 czerwca 2020 r.
w godz. 8.00 – 14.00

• Przy złożeniu kompletu dokumentów zostanie wyznaczony termin rozmowy kwalifikacyjnej z Księdzem Dyrektorem
  • Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem odbywa się w obecności rodziców
  • Po decyzji Dyrektora o przyjęciu do szkoły – oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 24 czerwca 2020 do godz. 14:00.

Podanie do LOTS

• GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

Ramowy plan LOTS

Umowa