Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
12 Lis 2013

Dziękujemy za głosowanie. Który film zwyciężył?

Przez ostatnie dwa tygodnie można było oddawać głosy na trzy propozycje filmowe, które przygotował DKF “Collegium”. Głosować można było przez sondę internetową na szkolnej stronie internetowej Collegium Salesianum a także na fanpage’u DKF-u. Oto wyniki głosowania:

1. Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł (2011) (23 głosów, 42%) + 2 głosy na fanpage’u
  2. Misja (1986) (24 głosów, 44%) + 4 głosy na fanpage’u
  3. Człowiek z marmuru (1976) (7 głosów, 12%)

Z powyższych podsumowań głosów wynika, że to jednak film “Misja” jest zwycięzcą listopadowego głosowania i to ten film będziemy oglądali w najbliższy czwartek na listopadowym spotkaniu szkolnego DKF-u!.

Przypominamy: 14 listopada godz. 16.30 w naszej sali “kinowej” czyli sali nr 115. Serdecznie wszystkich uczniów i nauczycieli a także rodziców zapraszamy!

P.S. Tych, którzy głosowali na film “Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł” w reżyserii Antoniego Krauze, zapewniamy, iż film ten – ze względu na dużą ilość głosów – będzie ponownie brał udział w grudniowym głosowaniu, tym bardziej, że film ten idealnie będzie pasował do przeżywania kolejnej rocznicy historycznych wydarzeń grudniowych.

Organizatorzy: Iwona Krzemińska, Waldemar Zajączkowski, Piotr Mazurkiewicz, Wojciech Bartoszek

• Picasa
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zaproszenie do udziału w projekcie: “Kraj Basków”

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów i licealistów uczących się języka hiszpańskiego na kolejny już projekt edukacyjno-językowy do Hiszpanii.