05 Mar 2015

Dziękujemy za Wasze dobre serca!

Akcja charytatywna na rzecz podopiecznych sióstr pasterek, które prowadzą Dom Samotnej Matki w Żołędowie, zaowocowała zebraniem bardzo wielu darów.

Dzięki Waszej ofiarności i wrażliwości serc udało się zgromadzić kilkanaście paczek jednorazowych pieluszek, ponad 20 opakowań nawilżanych chusteczek, bardzo wiele szamponów, oliwek i innych środków czystości dla niemowląt i ich mam, mnóstwo ubranek dziecięcych, a także mleko w proszku, kaszki i deserki. Maluchom dużą radość sprawiły zabawki, wśród których znalazł się nawet konik na biegunach ☺.

Przy zbieraniu darów współpracowaliśmy ze Szkołą Podstawową nr 65 w Bydgoszczy.

akcja_charytatywna_pasterki2015_610_2

Ksiądz Wojciech z grupą młodzieży z klasy III beta odwiedził siostry pasterki i przekazał im zebrane produkty jeszcze przed feriami.

Odyseja Umysłu działa dalej..

W ciągu ostatnich kilku miesięcy grupa działająca w ramach projektu Odyseja Umysłu wiele zdziałała. Przeszli przez kilkadziesiąt godzin treningu kreatywnego...