11 Kwi 2018

Gala laureatów konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów z rejonu bydgoskiego

9 kwietnia 2018 r. odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów dotychczasowych gimnazjów.
Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty – p. Marek Gralik, w asyście Dyrektora Wydziału Edukacji Przedszkolnej i Podstawowej – p. Tadeusza Dąbrowskiego, wręczył zaświadczenia dla laureatów, pamiątkowe statuetki, dyplomy dla opiekunów oraz wyróżnienia dla najlepszych szkół.

Wśród laureatów byli uczniowie naszego gimnazjum:
Anna Lewczuk z kl. 3 gamma – podwójna laureatka z chemii i języka angielskiego,
Filip Koguc z kl. 3 beta – laureat z geografii,
Grzegorz Kapka z kl. 3 delta – laureat z fizyki,
Jakub Biciutko z kl. 3 beta – laureat z informatyki.

Przypominamy, że tytuł laureata konkursu uzyskuje uczeń, który uzyskał co najmniej 90% punktów możliwych do uzyskania w etapie wojewódzkim.

Pan Kurator wręczył również dyplomy dla nauczycieli opiekunów laureatów: p. Izabeli Marchlewskiej, p. Magdalenie Schmelzer, p. Renacie Kałamai, p. Elżbiecie Koralewskiej i p. Katarzynie Wędzelewskiej.

Naszym uzdolnionym gimnazjalistom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie Collegium Salesianum w Bydgoszczy. Gimnazjalistów z klasy III serdecznie zachęcamy do podjęcia dalszej nauki w LO Towarzystwa Salezjańskiego!

Grzegorz Bordewicz wśród najlepszych znawców historii w Polsce!

Miło nam poinformować, że uczeń klasy I B LO Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Bydgoszczy zdobył kwalifikację do...