Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
20 Gru 2015

Informacje od Byłych Wychowanków Salezjańskich

Witam wszystkich BWSów. Upłynęło trochę czasu od ostatniej naszej aktywności, więc przypominamy się, że żyjemy i nadal działamy Mało tego, nadajemy z nowej poczty.

Prosimy, zapiszcie sobie nasz nowy adres e-mail w kontaktach.

Nie wiem, czy zaglądacie czasami na naszą stronę na Facebooku (https://www.facebook.com/BWS.Bydgoszcz/), ale zaczęliśmy akcję promowania własnych firm, działalności oraz akcję pomocy w znalezieniu pracy osobom, które ukończyły Collegium Salesianum w Bydgoszczy. W ramach tej ostatniej akcji pojawiła się ostatnio oferta pracy od zaprzyjaźnionej z nami firmy DabroWent. Kto zdążył złożyć papiery, ten jest wygrany

Zachęcamy was do nadsyłania informacji o tym co robicie w życiu, jakie prowadzicie firmy, gdzie działacie. Zawsze możemy wypromować waszą działalność gospodarczą i zareklamować ją na naszej stronie na FB a także w przesyłanych mailach. Pomożemy wam w znalezieniu pracowników do waszych firm, pomożemy również wam znaleźć pracę, jeżeli takiej pracy potrzebujecie.

Jeżeli macie kogoś z Byłych Wychowanków Salezjańskich, kto uważacie, że powinien znaleźć się w grupie odbiorców naszej korespondencji mailowej, a jeszcze nie mamy go w adresach absolwentów, prosimy o podsyłanie zgłoszeń.

Myślę, że warto wykorzystać tę okoliczność, która wypływa z naszych wartości otrzymanych w Collegium Salesianum i pomagać sobie również w dorosłym życiu. Jest to dla nas wszystkich ogromna szansa, aby także poza szkoła trzymać się razem i wykorzystać te znajomości, które tam zawarliśmy.

Pozdrowienia dla wszystkich i radosnej końcówki Adwentu.
D.

Skomentuj

  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obóz Narciarsko – Snowboardowy – Małe Ciche 2016

Prezentujemy informacje praktyczne dotyczące obozu narciarsko-snowboardowego - Małe Ciche 2016.

Zamknij