21 Wrz 2013

Kolejne spotkanie Byłych Wychowanków Salezjańskich

W sobotę 14 września 2013 roku w bydgoskim Collegium Salesianum odbyło się spotkanie BWS. Było to pierwsze po długim czasie wspólne spotkanie, które rozpoczęło się Mszą świętą w szkolnej kaplicy.

Większość przybywających BWSów w drzwiach szkolnej kaplicy miała przyjemność być powitania przez Księdza Dyrektora Henryka Kaszyckiego. Przybyło około 30 osób, choć trudno się policzyć mimo dokumentacji zdjęciowej.

W drugiej części spotkania mimo deszczowej pogody biesiadowaliśmy przy grillu a w oczekiwaniu na upieczenie kiełbasek zwiedzaliśmy szkołę. Mimo tak niesprzyjającej pogody spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze wspólnych wspomnień co daje nadzieję na kolejne spotkania i prawdziwe „przywrócenie do życia” bydgoskich BWSów.

Dorota S.

Galeria zdjęć na Facebook-u…

Brak komentarzy do “Kolejne spotkanie Byłych Wychowanków Salezjańskich”

Konkurs “Reporterzy w podróży”

Drodzy Uczniowie LOTS! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest tygodniowy pobyt w stolicy Niemiec.