05 Lis 2013

Komunikacja w małżeństwie – warsztaty dla małżeństw

Już po raz drugi organizujemy Spotkania Małżeńskie u Salezjanów. Tym razem proponujemy warsztaty nt. Komunikacji w małżeństwie. Spotkania małżeńskie są zaproszeniem dla wszystkich małżeństw a zwłaszcza dla małżeństw będących rodzicami uczniów szkół salezjańskich w Bydgoszczy, którzy chcą rozwijać relacje między małżonkami, oczekują wsparcia w wychowywaniu swoich dzieci czy też jak współpracować ze szkołą w obszarach wychowawczych.

Organizatorzy: Collegium Salesianum w Bydgoszczy, małżeństwa współpracujące z CS, nauczyciele CS.

Prowadzący: Ojciec Piotr Zajączkowski OFMCap – duszpasterz małżeństw i rodzin prowadzący warsztaty „Kurs na Miłość” dla zakochanych, narzeczonych i małżeństw, organizuje rekolekcje dla małżeństw i narzeczonych, rekolekcje parafialne o tematyce małżeńskiej i rodzinnej.

Temat warsztatów: Komunikacja w małżeństwie

Termin: 22 – 24 listopada 2013 (piątek, sobota, niedziela)

Miejsce: Bydgoszcz, Collegium Salesianum, ul. Pod Reglami 1, sala 115

Program szczegółowy

Piątek – 22 listopada 2013

18.30 – Rozpoczęcie warsztatów, wprowadzenie w temat, integracja
19.00 – ok. 21.30 – Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko), na koniec krótka modlitwa i powrót do domu

Sobota – 23 listopada 2013

9.00 – Modlitwa wprowadzająca
9.15 – Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
14.00 – Obiad
15.00 – Praca warsztatowa
17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Modlitwa o uzdrowienie relacji małżeńskich

Niedziela – 24 listopada 2013

9.00 – Modlitwa wprowadzająca
9.15 – Praca warsztatowa
11.30 – Podsumowanie warsztatów
12.00 – Przygotowanie do Eucharystii
12.30 – Eucharystia wraz z odnowieniem Przyrzeczeń Małżeńskich
13.30 – Zakończenie warsztatów – rozesłanie

Ilość miejsc ograniczona!

Koszty uczestnictwa
Koszt uczestnictwa od pary: 100 zł.
Koszty obejmują: honorarium dla prowadzącego warsztaty, wynajęcie i użytkowanie pomieszczeń szkolnych, sobotni obiad dwudaniowy a także pozostałe koszty organizacji warsztatów.

Zapisy i zaliczka
Chęć udziału w II Spotkaniach Małżeńskich zgłaszamy przez wypełnienie formularza umieszczonego na stronie internetowej http://salez.edu.pl/spotkania-malzenskie/ lub telefonicznie na nr 784-334-685 (Play).

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia nastąpi po wpłaceniu obowiązkowej i bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł od pary na konto:

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy
z dopiskiem: II Spotkania Małżeńskie (wpisać w rubryce „tytułem”)
Nr konta: Bank Pekao S.A. I/O Bydgoszcz 30 1240 1183 1111 0010 1263 6171
Imię i Nazwisko (wpisać w rubryce „tytułem”)

Następnie otrzymują Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W przypadku zrezygnowania z uczestniczenia bardzo prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego faktu drogą mailową lub telefoniczną. Jest to związane z ograniczoną liczbą miejsc na spotkaniach.

Serdecznie zapraszamy!

Holy Wins – Święty zwycięża!

W dniu 29.10.2013r. grupa uczniów na czele z panią Profesor Martyną Dziamską, wspólnie spędziła dzień nagrywając krótkie scenki przedstawiające życie...