12 Kwi 2018

Konkurs w języku niemieckim „Młodzi XXI wieku”

W sobotę dnia 7 kwietnia 2018 roku miało miejsce uroczyste podsumowanie XVI edycji konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na krótki tekst pisany prozą w języku niemieckim „Młodzi XXI wieku”, organizowanego przez Pałac Młodzieży pod honorowym patronatem Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Tegoroczna edycja dotyczyła życiowych drogowskazów. Spośród trzydziestu prac nagrodzono cztery oraz przyznano trzy wyróżnienia. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice pod opieką pani Grażyny Bogacz: Maria Dulcet, Malwina Frelichowska, która zajęła II miejsce oraz Sara Łupkowska, której praca otrzymała wyróżnienie.
Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych reprezentantek!

Gala laureatów konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów z rejonu bydgoskiego

9 kwietnia 2018 r. odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018