20 Cze 2014

Lista przyjętych kandydatów do grup profilu multimedialnego

Z wielką radością publikujemy listę kandydatów, którzy zakwalifikowali się do grup profilu multimedialnego w przyszłorocznych klasach pierwszych gimnazjalnych.

Lista przyjętych kandydatów

19. Skorupa Jakub
  20. Sobczak Anna

Wszystkim przyjętym gratulujemy!

Informujemy, iż dla uczniów przyjętych do profilu multimedialnego organizujemy drugą część warsztatów foto-montażu w celu dokończenia projektu realizowanego na wcześniejszych zajęciach.

Powyższa druga część warsztatów odbędzie się tylko w jednym terminie: 25 czerwca 2014; z podziałem na dwie grupy: 1 grupa: 14.30; 2 grupa: 16.30. Zajęcia oczywiście odbędą się w sali multimedialnej. Zapisy są przyjmowane u organizatora pod telefonem: 784-334-685. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w pierwszym tygodniu września i w tym celu będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie.

Prowadzący projekt: Waldemar Zajączkowski

Radość na Polach Lednickich

Szkolna Telewizja Salezjańska prezentuje reportaż z Ogólnopolskich Spotkań Młodzieży Lednica 2000, które miały miejsce na Polach Lednickich 7 i 8 czerwca.