26 Lis 2013

Listopadowe spotkanie Wspólnoty Współpracowników Salezjańskich

Kolejne spotkanie wspólnoty współpracowników salezjańskich odbyło się 26 listopada 2013 roku. Rozpoczęliśmy Tajemnicami Bolesnymi Różańca Świętego w kaplicy szkolnej pod przewodnictwem ks. Adama Piotrowskiego.

Następnie odbyło się spotkanie robocze. Zapoznaliśmy się z czekającymi nas wydarzeniami, m. in. Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Salezjańskiej na Kanonizację bł. Jana Pawła II do Rzymu i zwiedzanie miejsc życia i działalności św. Jana Bosko.

Zadeklarowaliśmy udział w zaproponowanych przez Radę Prowincjalną spotkaniach formacyjnych czy to w Szczecinie czy to rekolekcje wakacyjne.

Spotkanie wspólnotowe upłynęło w miłej atmosferze.

Uczniowie Collegium Salesianum z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Grabiu

W niedzielę 24 listopada 2013 roku grupa uczniów Collegium Salesianum wybrała się wraz z księdzem Wojtkiem i księdzem Pawłem do...