Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
08 Mar 2015

Odyseja Umysłu 2015

8 marca grupa Dominika, Inka, Kornelia, Kuba i Kuba, Oskar oraz Sławek wybrali się do Łodzi, aby wziąć udział w zwariowanej przygodzie jaką jest konkurs Odysei Umysłu.

Mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć na własne oczy różnorakie pomysły jakie przychodzą do głowy innym uczestnikom konkursu oraz poczuć prawdziwego ducha Odysei, o którym do tej pory tylko słyszeli, albo czytali. A w Odysei Umysłu nic nie jest zwyczajne począwszy od strojów wykonanych z tektury, plastiku, czy nawet worków na śmieci, poprzez własnoręcznie wykonane konstrukcje, pojazdy, maszyny, a skończywszy na dekoracjach z plastikowych łyżeczek, czy zużytych opakowań. Wyobraźnia i kreatywność uczestników doprawdy nie znają granic.

Nasi Odyseusze przede wszystkim dobrze się bawili. Trening, który przeszli i sam konkurs odsłonił ich wiele dotąd być może skrywanych lub nieznanych talentów, a przede wszystkim pokazał jak ogromny dystans mają do samych siebie, co potwierdzają poniższe zdjęcia :-) Choć tym razem nie zaznali szczęścia nowicjusza i nie przeszli do następnego etapu to trzeba tu koniecznie podkreślić, że w konkursie problemów spontanicznych, tzw. spontanów byli najlepsi! W ogólnej klasyfikacji do awansu zabrakło im zaledwie kilka punktów. Mimo tego wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, bo w Odysei Umysłu wszyscy są zwycięzcami. Jestem pewna, że w przyszłym roku pójdzie im jeszcze lepiej!

W tym miejscu chciałabym również w imieniu Odyseuszy i swoim podziękować jeszcze raz wszystkim rodzicom za pomoc i aktywny udział w projekcie, a szczególnie p. Milenie Wiśniewskiej i p. Rafałowi Januszewskiemu za poświęcenie swojego czasu i wspólny wyjazd do Łodzi.

trener
Agnieszka Sobieraj

Galeria zdjęć

Skomentuj

  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube
Przeczytaj poprzedni wpis:
Drzwi Otwarte 2015

Ważne sprawy wymagają dłuższego przygotowania. Do tego niezwykłego dnia przygotowywaliśmy się od początku roku kalendarzowego.

Zamknij