02 Wrz 2013

Ogłoszenia Dyrektora GTS i LOTS na rok szkolny 2013/2014

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie
Dzisiaj rozpoczęliśmy uroczystą Mszą św. nowy rok szkolny. Panu Bogu zawierzyliśmy naszą przyszłość. Pismem tym chciałbym przedstawić kilka ważnych spraw związanych z organizacją życia szkoły.

W czasie przerwy wakacyjnej wykonaliśmy kilka bardzo znaczących przedsięwzięć. Wymienię niektóre. Najważniejsze to zrealizowanie gruntownego remontu sali gimnastycznej. Równocześnie zrobiliśmy zapowiadaną restrukturyzację szatni gimnazjalistów, wyposażając ją w osobiste szafki uczniowskie (skompletowane dzięki Dobrodziejom). Przenieśliśmy pracownię multimedialną do nowego większego pomieszczenia i rozpoczęliśmy przygotowania urządzania w klaso-pracowni wychowania technicznego.

W budynku 0-III wygospodarowaliśmy i urządziliśmy pomieszczenie dla pielęgniarki, wymieniliśmy wszystkie szyby w drzwiach i gablotach, dokonaliśmy renowacji urządzeń rekreacyjnych na boisku wymieniając już zużyte elementy, w niektórych salach lekcyjnych odnowiliśmy ściany.

Stwierdzając obiektywnie udało się nam wykonać dużo.

Poniżej przedstawiam wysokości wysokość opłat. Podwyżka jest spowodowana między innymi inflacją:

• Ubezpieczenie uczniów – 30 zł. (do 20 września br.)
  • Czesne: Liceum 360 zł. Gimnazjum 335 zł.
  • Obiady: 8 zł. porcja

Szanowni Państwo, proszę o sprawdzenie, czy za miesiące wakacyjne uregulowano czesne i wpisowe.

Dziękuję za zrozumienie i życzę powodzenia w nowym roku szkolnym.

Ks. Henryk Kaszycki

Brak komentarzy do “Ogłoszenia Dyrektora GTS i LOTS na rok szkolny 2013/2014”

Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty!

Czas biegnie nieubłaganie i oto stoimy u progu nowego roku szkolnego 2013/2014.