10 Sty 2015

Spotkanie gwiazdkowe dla dzieci pracowników

W sobotę 10 stycznia 2015 roku w budynku szkoły podstawowej odbyło się spotkanie gwiazdkowe dla dzieci pracowników Collegium Salesianum.

Rozpoczęło się ono od powitania Szanownych Gości i omówienia harmonogramu zabaw.
Następnie organizatorzy zaprosili na poczęstunek, którego główną atrakcję stanowił tort truskawkowy.
Występ zespołu “Wojownicy Pana” zachęcił zarówno dzieci, jak i rodziców do wspólnego śpiewania.
Kolejny punkt programu zapewnił zespół “Iskierki”, który swoim tańcem urozmaicił spotkanie oraz zmobilizował nielicznych do ćwiczeń przy muzyce.
W wolnych chwilach dzieci wraz z rodzicami próbowali swoich sił przechodząc przez tor przeszkód, rzucając piłką do celu, czy grając w piłkarzyki.

Równolegle odbywały się gry i zabawy stolikowe, prace plastyczne oraz techniczne. Uczestnicy spotkania mieli okazję wykonać maskę karnawałową, ozdabiając ją cekinami oraz gwiazdkę z papieru.

Kulminacyjnym momentem zabaw okazało się przyjście Św. Mikołaja, który przyniósł prezenty zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Spotkanie gwiazdkowe odbyło się w miłej, rodzinnej atmosferze. Swoją obecnością zaszczycili nas ks. Dyrektor Henryk Kaszycki oraz ks. ekonom Andrzej Marchewka.

Za wspólnie spędzony czas dziękują organizatorzy:
Agnieszka Sobieraj
Marzanna Kościołek
Ewelina Boczek
Małgorzata Szymczak

opracowała: Małgorzata Szymczak

Rozpoczyna się realizacja programu FILAR – Filmowe Laboratorium Rodzica

Szanowni Rodzice, w środę 14 stycznia br. o godzinie 17:00 rozpoczyna się realizacja projektu FILAR – Filmowe Laboratorium Rodzica, którego...