22 Lut 2016

Wizyta uczniów rozszerzenia z informatyki w zakładzie NOKII

W piątek 19 lutego 2016 r. grupa uczniów z rozszerzenia z informatyki odwiedziła zakład NOKII w Bydgoszczy.

Rozpoczęliśmy od krótkiej wycieczki po kampusie, gdzie poznaliśmy historię zakładu (do grudnia 2015 Alcatel-Lucent). Potem odwiedziliśmy laboratoria badawczo-rozwojowe firmy, serwerownie, spotkaliśmy się z inżynierami – programistami oraz wysłuchaliśmy dwóch wykładów – pierwszego na temat telekomunikacji oraz kierunków jej rozwoju i drugiego o etapach pracy nad projektem.

Dla uczniów wycieczka była bardzo interesująca i pouczająca. Mieli okazję poznania ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę i potrafią się tą pasją dzielić.

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować Panu Jarosławowi Kiedrowskiemu, Panu Pawłowi Tobolewskiemu, i Pani Krisztinie Kiss, którzy byli naszymi przewodnikami i prelegentami oraz dzięki którym możliwa była nasza wizyta w Nokii.

Opracowanie – Renata Kałamaja

Walentynki 2016

15 lutego w naszej szkole odbył się finał akcji walentynkowej 2016 - "amorki" rozdały walentynki, które umieszczaliśmy w specjalnym "wrzutomacie"