09 Sty 2016

Wizytacja Ks. Inspektora Marka Chmielewskiego

Stosując się do odpowiednich przepisów zakonnych, co roku przełożony inspektorii powinien odwiedzić swoich współbraci. Tak też się działo w przypadku wspólnoty salezjanów odpowiedzialnych za szkoły w Bydgoszczy.

Od czwartku do soboty (07-09 stycznia 2016 r.) gościliśmy wśród nas Ks. Inspektora Marka Chmielewskiego z Piły. Wszystko przebiegało zgodnie z ustalonym planem. W poszczególne dni Ksiądz Inspektor został przywitany przez uczniów szkół podstawowej, gimnazjum i liceum. Rozmawiał z radą rodziców, nauczycielami, współpracownikami salezjańskimi, personelem administracji i księżmi.

Gość z Piły mógł zobaczyć jak się uczymy, odpoczywamy i modlimy. Całość wizytacji upłynęła w radosnej atmosferze.

ks. Henryk Kaszycki sdb
Dyrektor Collegium Salesianum

Szkolny System Biblioteczny – jak zacząć?

Oferta biblioteki szkolnej Collegium Salesianum została poszerzona o szkolny system biblioteczny działający on-line przy pomocy platformy MOL NET+.