24 Wrz 2015

Mistrzostwa Bydgoszczy Sztafet im. T. Ciepły

Po eliminacjach Mistrzostw Bydgoszczy Sztafet 4 x 100m im. T. Ciepły, które odbyły się 17. 09. 2015 r., do finałów zakwalifikowały się cztery reprezentacje chłopców i dziewcząt gimnazjum i liceum.

Oto ich skład:

Dziewczęta gimnazjum – E. Jóźwicka, A. Klimczewska, M. Dulcet, A. Lewczuk
Chłopcy gimnazjum – K. Sypniewski, J. Kędra, R. Piasecki, K. Kiedrowski
Dziewczęta liceum – A. Bakuła, T. Bakuła, W. Andrzejewska, J. Górka, M. Tobolewska
Chłopcy liceum – A. Rutkowski, S. Włodarczyk, J. Chmielewski, W. Kiedrowski, P. Acalski

Ostatecznie w finałach, które odbyły się dnia 22 września na stadionie Zawiszy zajęliśmy następujące miejsca:

Gimnazjum:
· dziewczęta VI miejsce
· chłopcy V miejsce

Liceum:
· dziewczęta IV miejsce
· chłopcy VIII miejsce

Dziękujemy wszystkim, ambitnie walczącym reprezentantom naszej szkoły. Gratulujemy osiągniętych wyników!

Joanna Ziętak i nauczyciele wychowania fizycznego

Byliśmy na Zlocie Szkół Salezjańskich na Jasnej Górze!

Salezjańska Grupa Medialna oraz Szkolna Telewizja Salezjańska salez.tv zapraszają do obejrzenia relacji ze Zlotu Szkół Salezjańskich na Jasnej Górze!