27 Lut 2018

Grzegorz Dybowski w zawodach centralnych Olimpiady Statystycznej

9 stycznia 2018r. odbyły się zawody okręgowe II edycji Olimpiady Statystycznej.
Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Woźny z 1a oraz Grzegorz Dybowski z 3b. Do zawodów centralnych zakwalifikowało się 70 uczniów z kraju i jedynie 5 uczniów z naszego okręgu, w tym Grzegorz Dybowski. Pierwszy etap zawodów centralnych odbędzie się już 28 lutego 2018 r. w Głównym Urzędzie Statystycznym w Bydgoszczy. Pozwoli on wyłonić 30 uczestników z Polski, którzy 13 marca 2018 r. będą starali się o tytuł finalisty lub laureata Olimpiady Statystycznej. Już dzisiaj gratulujemy sukcesu Grzegorzowi i życzymy, by znalazł się w gronie najlepszych zawodników kraju. Wiktorii dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Katarzyna Wędzelewska

Z pamiętnika początkującej narciarki

Pierwszy dzień ferii zimowych, a my już gotowi - spakowani do wyjazdu w nasze ośnieżone polskie góry, gotowi na nowe...