23 Lis 2015

Listopadowa gazetka “Jest Bosko!” nr 14! Zapraszamy

Trwa listopad, a wraz z nim trwa jesień. Niektórzy z nas wychodzą z domu, gdy jest ciemno i wracają również w ciemnościach.

W telewizji powoli zaczynają ukazywać się przedwczesne reklamy świąteczne, a pierwszy semestr jest już na półmetku. Jest jeszcze szansa nadrobić zaległości w nauce lub umocnić średnią.

W tym numerze znajdziecie ciekawe felietony, wywiady i fotoreportaże, a także twórczość uczniowską, której przybywa z każdym kolejnym wydaniem gazetki. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z redakcją.

Listopad przeminie dla naszej szkoły pod znakiem sportu. Za nami jest już salezjański turniej ministrancki, możecie o nim przeczytać w dziale sportowym. Natomiast o zbliżającej się spartakiadzie przeczytacie już w kolejnym numerze, który ukaże się w grudniu. Niewykluczone, że w naszej gazetce już za miesiąc pojawią się nowe treści. Dlatego zapraszamy do przeczytania zarówno tego, jak i następnego numeru.

Pozdrawiam, redaktor naczelny Oskar Wadowski

Jest Bosko! nr 14 – listopad 2015

Zwiastun wakacji z ks. Bosko – lato 2016!

Przedstawiamy zwiastun wakacji z ks. Bosko 2016!