24 Cze 2015

Listy podręczników na rok szkolny 2015/2016

Poniżej prezentujemy przygotowane zestawy podręczników szkolnych do gimnazjum i liceum na rok szkolny 2015/2016

2 klasa

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

3 klasa

Liceum

Poniżej prezentujemy przygotowane zestawy podręczników szkolnych do liceum na rok szkolny 2015/2016.

1 klasa

2 klasa

3 klasa

Gazetka “Jest Bosko!” z ostatnim szkolnym dzwonkiem!

Zapraszamy do lektury kolejnego - dwunastego już! - numeru naszej gazetki szkolnej "Jest Bosko!" z miesiąca maja i czerwca 2015.