14 Lis 2017

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

13 listopada 2017 r. w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Gościliśmy przedstawicieli z SP nr 66, SP nr 9, SP z Ostromecka i MDK nr 5 oraz MDK nr 2 z Bydgoszczy. Uczestników konkursu powitał ks. dyrektor Krzysztof Nestoruk, który podkreślił znaczenie wychowania patriotycznego w życiu młodego pokolenia oraz życzył wszystkim sukcesów. Konkurs prowadziła p. Barbara Dziedzic. Młodzież zaprezentowała wysoki poziom i zróżnicowany repertuar, dlatego jurorzy nie mieli łatwego zadania z wytypowaniem zwycięzców. W przerwie nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Reprezentanci naszej szkoły zostali docenieni przez jurorów i zdobyli następujące miejsca:

• w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Zuzia Dąbrowska (“Byś wolnym był”),
  • w kategorii szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Paweł Tataruch (“Czerwone maki”), a III miejsce zajęła Martyna Gacka („Dziewczyna z granatem”).
  • Grand Prix konkursu zdobyła Hania Kobus (“Dziś idę walczyć-Mamo”).

GRATULUJEMY!!!
Konkurs przygotowała p. Barbara Dziedzic, a współorganizatorkami były p. Dorota Piotrowska, Stefania Tabaczyńska, Marzena Stawicka (oprawa plastyczna).

Mamy nadzieję, że konkurs na stałe zagości w murach naszej placówki.

Opracowanie: Stefania Tabaczyńska

Wakacje z Księdzem Bosko 2018

Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem Wakacji z Księdzem Bosko 2018 Lato 2018