11 Lut 2015

Poradnik bezpiecznego Internetu w wersji QR

W związku z Dniem Bezpiecznego Internetu, w całej szkole pojawiły się 11 lutego zakodowane wiadomości, które uczniowie, walcząc z presją czasu i technologią, skrzętnie starali się rozszyfrować. Należało zebrać komplet czternastu wiadomości, które składają się na krótki poradnik bezpiecznego korzystania z sieci WEB oraz radzenia sobie w sytuacjach cyber-przemocy.

Już pierwsza przerwa wyłoniła zwyciężczynię zmagań, Matyldę Markowską, która jako pierwsza zebrała komplet wiadomości. Wkrótce potem, główne nagrody odebrali również Hubert Barłóg oraz Basia Doroszewska wraz z Agatą Korpus. Jednak każdy, kto zaangażował się w zabawę i wytrwał do końca, otrzymał drobną słodką nagrodę.

Akcja zorganizowana została przez pana Rafała Sikorę, nauczyciela języka angielskiego, pod patronatem Biblioteki Szkolnej.

Piszą o nas: Cyfrowa szkoła

Z nowym rokiem szkolnym 2015/2016 uruchamiamy Cyfrową Klasę Gimnazjalną w ramach projektu "Nauka z iPadem". Z tego też względu Express...