09 Sty 2015

Rozpoczyna się realizacja programu FILAR – Filmowe Laboratorium Rodzica

Szanowni Rodzice, w środę 14 stycznia br. o godzinie 17:00 rozpoczyna się realizacja projektu FILAR – Filmowe Laboratorium Rodzica, którego założeniem jest dialog między szkołą a rodzicami (inicjatywa fordońskich pedagogów i psychologów szkolnych).

Temat pierwszego spotkania brzmi: „Czego rodzic nie wie o swoim dziecku – wpływ grupy rówieśniczej na zachowanie jednostki”.

Spotkanie rozpocznie się projekcją filmu “Przytul mnie”, a po niej dyskusję poprowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji – p. Monika Herman oraz p. Sławomir Nowak.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności bezpośrednio u pedagoga/psychologa szkolnego (telefonicznie 52 376 67 17 lub mailowo: malgorzata.wisniewska@salez.edu.pl – GTS, emilia.piatkowska@salez.edu.pl – LOTS).

Terminy i tematyka kolejnych spotkań znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy,

pedagog i psycholog szkolny

Piątkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu + ciekawy film!

Zapraszam wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Jezusem, na piątkową Adorację Najświętszego Sakramentu! Adoracja będzie poprzedzona obejrzeniem ciekawego filmu!