20 Cze 2013

Zamknięcie zapisów na wymianę do Werony

Drodzy uczniowie! W dniu dzisiejszym zakończyliśmy przyjmowanie zapisów na wymianę z Weroną. Poniżej przedstawiam listę wszystkich uczniów którzy się zgłosili:

1. Topolińska Agnieszka
  25. Klimczewska Alicja
  26. Szymczak Marta
  27. Wosińska Zuzanna

Ponieważ strona włoska zebrała jedynie 12 chętnych, nie wszyscy z Was będą mogli w przyszłym roku szkolnym pojechać. Dlatego w porozumieniu z Dyrekcją zdecydowaliśmy, że o ostatecznym udziale w wymianie zadecyduje kolejność wpłat. Pierwsze 12 osób, które wpłaci u Pani Magdy w księgowości (obok biblioteki) minimum 200 zł (w gotówce) zostanie zakwalifikowane. Wpłaty na konto nie będą brane pod uwagę.

Jednocześnie pragnę poinformować, że ostateczny termin na wpłacanie pieniędzy na pierwszą część wymiany mija z końcem lipca. Jest to podyktowane koniecznością zakupienia biletów lotniczych. Całkowita kwota pierwszego etapu to 750 zł. Można od razu wpłacić całość u Pani Magdy.

Jeżeli nie zdążycie z wpłatą i nie zostaniecie zakwalifikowani do finałowej dwunastki, zostaniecie wpisani na listę rezerwową, na wypadek gdyby coś uległo zmianie.

Rafał Sikora

Brak komentarzy do “Zamknięcie zapisów na wymianę do Werony”

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Wszystkim nam uroczystości peregrynacji relikwii Świętego Jana Bosko mocno utkwiły w pamięci! Poniżej przedstawiamy relację filmową z tych wydarzeń, życząc...