Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
04 Paź 2011

Gratulacje!!!

Słowa uznania od Pani Izabeli Kołodziejczyk – Głównego Specjalisty ds. promocyjno szkoleniowych E-Akademii z Warszawy

Drodzy,
Dzielę się wiadomościami, które otrzymałem w liście od p. Izabeli Kołodziejczyk i z dużą przyjemnością informuję, że realizowany w naszej szkole uczniowski projekt na rzecz lokalnej społeczności zatytułowany „Chcemy żyć i bawić się w bezpiecznym środowisku” był najwyżej ocenionym projektem w Lidze Lokalnych Grup Projektowych e-Akademia Przyszłości w województwie kujawsko-pomorskim. Metodyka projektu była dość złożona, ale zapewniać miała nabywanie przez uczniów kompetencji kluczowych w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości oraz kompetencji społeczno-obywatelskich.

Opiekunką Projektu jest Pani Katarzyna Wędzelewska. W tym miejscu z całego serca przekazuję słowa uznania zarówno Opiekunce Pani Katarzynie jak i biorącym udział w projekcie Uczniom. Jednocześnie wierzę że w naszej szkole uczniowie wykonają jeszcze wiele wspaniałych przedsięwzięć na rzecz dobra wspólnego, a działania te przyczynią się do budowania kapitału społecznego naszego miasta i okolic.

Jednocześnie powiadamiam, że Pani Katarzyna Wędzelewska została zaproszona wraz z reprezentacją czterech uczniów realizujących projekt na Krajowy Przegląd Projektów Ligi Lokalnych Grup Projektowych, który odbędzie się w terminie 27-29 października 2011 r. w Krakowie.

Gratuluję!
Ks. Henryk,
dyrektor CS

Gratulacje!!!

Z dużą przyjemnością pragnę poinformować, że realizowany w naszej szkole projekt na rzecz lokalnej społeczności zatytułowany „Chcemy żyć i bawić się w bezpiecznym środowisku” był najwyżej ocenionym projektem w Lidze Lokalnych Grup Projektowych e-Akademia Przyszłości w województwie kujawsko-pomorskim.
Opiekunką Projektu była Pani Katarzyna Wędzelewska. Serdecznie gratulujemy p. Kasi oraz uczniom z klasy 2 gamma i 2 delta biorącym udział w projekcie: Ani Bakule, Karolinie Bogacz, Kamilowi Drzycimskiemu, Marcinowi Gryszówce, Ani Janka, Martynie Kaczmarek, Karolinie Kempińskiej, Piotrowi Muzyczukowi, Magdzie Pawlikowskiej, Kubie Pilarczykowi, Kacprowi Ronaldowskiemu, Gosi Roszkowskiej, Wiktorii Senskiej, Bartkowi Sokalowi, Remikowi Wandzińskiemu i Piotrowi Zajdzińskiemu.
Pani Wędzelewska wraz z reprezentacją czterech uczniów realizujących projekt uczestniczyć będzie w Krajowym Przeglądzie Projektów Ligi Lokalnych Grup Projektowych, w terminie 27-29 października 2011 r. w Krakowie.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a uczniom realizującym projekty w roku szkolnym 2011/2012 życzymy podobnych sukcesów.

Renata Kałamaja – koordynator Projektu e-Akademia Przyszłości w naszej szkole

Skomentuj

Brak komentarzy do “Gratulacje!!!”

Pozostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube
Przeczytaj poprzedni wpis:
Filmowe warsztaty w ramach projektu „Sztuka Wyboru”

Weekend od 30 września do 2 października był bardzo pracowity dla uczniów klasy 2 delta:

Zamknij